01 7231 227 (spodnji vrtec) | 01 7232 900 (zgornji vrtec)

PRAV POSEBEN DAN

Ni ga lepšega mesca v letu, kot je mesec maj. Ves je v zelenju, ves je v cvetju, poln presenečenj in praznovanj. V »našem« vrtcu smo ga popestrili z zaključno prireditvijo vrtca, Jurčkovim dnevom in praznovanjem 50-letnice vrtca. Ta prav poseben dan smo zaposleni v vrtcu delili z otroki, njihovimi starši in ostalimi obiskovalci Jurčkovega dne. Prireditev smo pričeli z godbo Moravče, ter z uvodnim pozdravom ga. ravnateljice, Suzane Cvirn Guček in županom, g. Milanom Balažicem. Pod mentorstvom vzgojiteljic so vrtčevski otroci s svojimi glasbenimi nastopi priredili prav prijetno vzdušje, ter poželi simpatije vseh obiskovalcev. Za popestritev dogodka je poskrbel tudi vzgojiteljski zborček, ter s svojim pevskim nastopom popestril družabni dogodek. Po zaključenem kulturnem programu je sledilo skupno druženje, na katerem so bile zanimive otroške delavnice. Poskrbeli smo za prigrizek in napitek, se skupaj poveselili z obiskovalci, ter za kratek čas pozabili na vsakodnevne skrbi. Bil je to lep dan, z radostjo in veseljem pretkan.

 

Delavci vrtca se ob tej priložnosti iskreno zahvaljujemo vsem sponzorjem, ki so podprli prireditev:

 • AGM design
 • AHAC d.o.o.
 • NISSAN KRULC Moravče
 • CVETJE GABI
 • TERMIT Moravče 
 • GOSTILNA PRI JURKU
 • MERKATOR in gospa Tamara Kokalj
 • AVTOSERVIS ANŽE VESEL S.P. 
 • DRUŽINA ZAJC
 • DRUŽINA FIRM
 • STRIPS D.O.O.
 • MLADINSKA KNJIGA
 • BARJANS D.O.O.
 • RAJKO CVETKO S.P.
 • KZC Moravče

 

Hvala tudi vsem obiskovalcem prireditve, za skupno druženje, ter pozitivno energijo, ki je ob koncu prijetnega druženja spremljala vse nas. Veselimo se »naše« skupne nadaljnje poti in vas lepo pozdravljamo.  

Prispevek zapisala: Vida Rokavec

Dostopnost