01 7231 227 (spodnji vrtec) | 01 7232 900 (zgornji vrtec)

Je zima bela starka nam končno sneg poslala, in smo snežaka naredili se na snegu veselili. Sanke, bobi in še kaj se po bregu je valilo in smeh otrok odmeval je. Ker osrednja tema ČUSTAV so, smo s pomočjo snega ugotovili kako SREČNI smo in kako malo je potrebno za to. Čustva dajo našemu življenju pravo barvo. Brez njih bi bilo naše življenje sila dolgočasno. Imajo pa tudi evolucijsko pogojeno preživetveno funkcijo sploh pri mlajših otrocih, ki se čustvovanja in izražanja s čustvi še učijo. Spoznali smo, da smo lahko JEZNI, da pa nasilje ni sprejemljivo. Da so dnevi v našem oddelku še bolj zabavni pa prebiramo različne pravljice ter prepevamo pesmice, tudi take nagajive.

ČAKAJ, ČAKAJ PIKAPOLONICA TI, DA TE ZIMA NE ULOVI !

Prispevek napisala: Neža Urankar

   

Dostopnost