01 7231 227 (spodnji vrtec) | 01 7232 900 (zgornji vrtec)

Medvedki smo v mesecu novembru veliko časa preživeli na prostem, hodili smo na sprehode, se igrali na igrišču in v parku. Prvič smo se odpravili tudi ob Drtijščico, do Mlinčka prijateljstva. Deževne dneve smo si popestrili z gibalnimi dejavnostmi v telovadnici in v avli vrtca. Spuščali smo se po toboganu, si podajali žoge, se vozili s poganjalčki in premagovali različne gibalne izzive.
V tem mesecu smo praznovali tudi slovenski tradicionalni zajtrk, letošnje vodilo je bilo »kruh za zajtrk – super dan!«. Za zajtrk smo jedli kruh z maslom in medom, zraven smo se sladkali z okusnimi jabolki, seveda pa ni manjkala tudi skodelica toplega mleka.
Tudi ustvarjali smo – izdelali smo čudovite ježke in čebelice, s katerimi so vzgojiteljice okrasile našo garderobo.
Zadnji dan v mesecu pa nas je razveselil sneg, prinesli smo ga v igralnico in se z njim igrali – bilo je super!
Naša vzgojiteljica Tanja bo kmalu dobila dojenčka, zato smo jo poslali na zaslužen porodniški dopust, medse pa sprejeli našo novo vzgojiteljico Patricijo.

 

Lepe pozdravčke pošiljamo »Medvedki«, s Patricijo, Anjo in Vesno

Prispevek zapisala: Patricija Oblak

    

Dostopnost