01 7231 227 (spodnji vrtec) | 01 7232 900 (zgornji vrtec)

Poletje nas je s svojimi sončnimi žarki pričelo šele dobro razvajati, ko se je mesec avgust že bližal h koncu. Polni navdušenja smo prenašali novico eden do drugega: »Naslednji teden smo že v novih igralnicah!« in nestrpno pričakovali tisti ponedeljek. Končno smo se združile skupaj 4 stare skupine, ki bomo v vrtčevskem letu 2023/24 pisale zgodbo »Mravljic iz šole«. Za nekaj časa smo kot svojo igralnico vzeli kar vrtčevsko telovadnico. S svojo prostornostjo nas je navdihnila in nam omogočila veliko novih načinov za igro in ustvarjanje. Naši dopoldnevi so se tako prepletali z igranjem s prijatelji, spoznavanji novih sošolcev, osvajanjem novih pravil in ustvarjanjem. Sončni žarki so nas vabili na svež zrak, praznovali smo prihod jeseni in se s prijatelji celotnega vrtca odpravili na Množični tek. V gozdovih smo našli že prve kostanjeve bodice in na njivah smo opazili ostanke koruze. Ker smo pravi vztrajni radovedneži, jo odnesemo domov in spečemo; če so nam kokice uspele pa vam še sporočimo.

Zapisala: Jerneja Iršič

    

Dostopnost