01 7231 227 (spodnji vrtec) | 01 7232 900 (zgornji vrtec)

Zakorakali smo v praznični december, mesec praznovanja, veselja, čarobnosti… Delček pravljičnosti smo otroci in zaposleni v vrtcu delili tudi na pravljičnem bazarju, ki je potekal, v četrtek, 1. 12. 2022, v prostorih spodnjega vrtca. Pričeli smo s pozdravom ravnatelja, nato pa so naša srca ogreli otroci, ki so ob glasbeni spremljali zapeli praznični pesmi. Nato so lahko obiskovalci vstopili v pravljični svet, kjer so si lahko skupaj s pravljičnimi junaki ogledali pravljično hišico, kamišibaj, ustvarili novoletni okrasek  za smrečico, si  nekaj izbrali med čudovitimi ročno izdelanimi izdelki  ter  prepustili srečo v srečelovu. V soju prazničnega vzdušja so se lahko obiskovalci sprehodili ob okrašenih stojnicah, na katerih je lahko vsak našel nekaj zase. Ob prazničnem vzdušju so številni obiskovalci, med njimi tudi g. župan, sproščeno poklepetali, se za trenutek ustavili in si vzeli čas drug za drugega. Za sproščeno in veselo vzdušje je poskrbel glasbeni ansambel, za  kar se jim iskreno zahvaljujemo. Ob tej priložnosti se zahvaljujemo tudi vsem obiskovalcem, ki ste se udeležili novoletnega bazarja in z vašo navzočnostjo še dodatno popestrili pričetek prazničnega dogajanja v našem vrtcu. V prihajajočih dneh vam želimo čim več čarobnih trenutkov v krogu ljudi, ki jih imate radi.

Lepo vas pozdravljamo otroci in zaposleni vrtca.

Prispevek zapisali koordinatorici pravljičnega bazarja v vrtcu Mojca Vozel in Bojana Kovič Prašnikar.

Dostopnost