Žogice

starost: 4 – 5 let

VZGOJITELJICA: Vida Rokavec

POM. VZGOJITELJICE: Maruša Cerar

Počitnice so za nami  in polni novih vtisov se bomo vrnili v vrtec.

V  vrtčevskem letu 2019/2020 bodo v skupino« Žogice »zakorakali otroci  iz različnih skupin. Da pa bo še bolj zanimivo  vam lahko zaupamo, da bomo zakorakali v čisto novo igralnico, ki se nahaja v prostorih šole.

V skupino »Žogice »  je vključenih 24 otrok, od tega 11 dečkov in 13 deklic, starih  4 -5 let.

S sodelavko se bova prizadevali za ustvarjanje spodbudnega in prijetnega vzgojnega okolja, v katerem se bodo otroci počutili varno in sprejeto  ter se bodo vanj vsakodnevno radi vračali.

V prvih mesecih se bomo navajali na nove prostore in se družili z novimi prijatelji.

Vsem otrokom in staršem želiva uspešen in brezskrben začetek vrtčevskega leta.

Ni zadetkov

Iskane strani ni mogoče najti. Poskusite z drugačnimi iskalnim nizom ali uporabite navigacijske menije.