01 7231 227 (spodnji vrtec) | 01 7232 900 (zgornji vrtec)

»Prišla je pomlad in sonček z njo zlat.
Bim bam, bim bam, vse rožce na plan.«
Končno se je prebudila pomlad in z njo je prišlo tudi lepo vreme, zato smo preživeli kar nekaj časa zunaj, na prostem. Odpravili smo se na sprehode, se igrali in igrišču.
Veliko smo ustvarjali: organizirali smo pomladne delavnice, kjer smo skupaj s starši ustvarjali, imeli pa smo tudi kratek nastop, kjer smo pokazali, kaj vse se učimo v vrtcu. Za mamice in očke smo pripravili manjše presenečenje ob materinskem dnevu. Spoznavali smo tradicijo praznika velika noč in vsak otrok je pobarval svoj velikonočni jajček. Izdelali smo ptičke in se pogovarjali o prazniku Gregorjevo.
Mesec je bil zanimiv tudi zato, ker smo si ogledali dve predstavi, eno v kulturnem domu, drugo v naši telovadnici v izvedbi naši vzgojiteljic. Tako je mesec hitro minil in bil zanimiv in pester za vse nas.

Polžki s Petro in Aljo

Prispevek zapisala: Petra Štefan

    

Dostopnost