01 7231 227 (spodnji vrtec) | 01 7232 900 (zgornji vrtec)

Mesec marec smo posvetili še zadnjem spoznavanju naše Slovenije. »Obiskali« smo še Dolenjsko in Primorsko. Spoznali smo še en ljudski ples ter primorsko ljudsko pesem »Dajte, dajte«. Začeli smo se pripravljati na nastop na pomladnih delavnicah, ki smo ga izvedli konec meseca. V avli zgornjega vrtca smo pripravili čudovito razstavo z izdelki o naši Sloveniji. Vse ljudske pesmice in plese smo združili v nastop z naslovom »Potovanje po Sloveniji« in ga predstavili našim staršem. Njihovo navdušenje je bilo veliko, mi pa smo bili ponosni nase.
Poleg tega smo v mesecu marcu obeležili še »gregorjevo«, ter nekaj besed namenili praznovanju Velike noči. Obiskali smo ljudsko knjižnico, imeli ure angleščine in prvo uro filozofije. Veliko časa smo preživeli zunaj, v gozdu in na površinah, ki nam omogočajo igro z naravnimi materiali. Odpravili smo se na pohod na Sv. Mohor. Ogledali smo si zadnjo abonmajsko predstavo, in to kar v kulturnem domu Moravče. Obiskal nas je Grini, prijazni smetarji pa so nam prikazali odvoz smeti z velikim smetarskim tovornjakom.

Lepo vas pozdravljamo do prihodnjič, otroci iz skupine »Metulji« s Klavdijo, Marto in Brigito

    

 

Dostopnost