01 7231 227 (spodnji vrtec) | 01 7232 900 (zgornji vrtec)

DECEMBRSKA PRAVLJICA IN PIKAPOLONICE

V našem oddelku se trudimo, da je vsak mesec nekaj posebnega. A prav posebno pester, čaroben in posebno vesel je prav zadnji mesec v koledarskem letu. Težko bi z besedami opisali pričakovanja otrok, ki jih obiščejo dobri možje in jih obdarijo. Lažje pa opišemo , s kakšnim zanimanjem otroci prisluhnejo različnim pravljicam, ki v vsej svoji čarobnosti otroke popeljejo v njihov svet, kjer z otroško domišljijo vse zaživi drugače. Otroci v sebi še nosijo iskrene misli, objeme in nasmeha, ki naš poklic posebno bogatijo in mu dajejo neopisljivo vrednost. Ko se skupaj povežemo s pesmijo, plesom, igro in različnimi ustvarjalnimi dejavnostmi pa se nam čas ustavi. Za to dragi VSI , ki ste kakorkoli del našega vsakdana VAM iz vsega srca želimo:

MIRNE, VESELE IN PRED VSEM POLNE ISKRENIH OBJEMOV PRIHAJAJOČE PRAZNIKE !

Zapisala: Neža Urankar

    

Dostopnost