Predstavljamo vam nekaj vrhuncev meseca:
• Pohod na Ušte- Žerenk
Očaral nas je čudovit razgled na Kamniško Savinjske Alpe, Limbarsko goro, Moravško dolino, pa tudi na Triglav. Kosilo in malica na Planinskem domu ter igra na igralih in v naravi do prihoda staršev. Nepozabno!
• Druženje s starimi starši:
Skupaj so ustvarjali mojstrovine, se igrali igre in preživeli neprecenljiv čas skupaj. Nepozabno!
• Srečanje s policisti in gasilci:
Otroci so se seznanili z njihovim delom ter spoznali opremo in vozila, ki jih uporabljajo. To je prispevalo k razumevanju pomembnosti njihove vloge v skupnosti. Nepozabno!
• Vaja evakuacije:
Varnost je vedno na prvem mestu. V oktobru smo izvedli vajo evakuacije, kjer smo otroci in odrasli vadili, kako se odzvati v primeru izrednih razmer. To je pomagalo ustvariti občutek varnosti in pripravljenosti. Nepozabno!
• Zobna preventiva:
Otroci so se urili o pomembnosti skrbi za svoje zobe. Mlečni zobki se počasi poslavjajo… Nepozabno!
• Angleščina:
V oktobru smo začeli z učenjem angleščine. Učijo se osnovnih besed in fraz. Naj bo- nepozabno!
• Pevske vaje s Petro in Romanco:

Poskrbeli sta, da smo se na zelo zabavne načine upevali in naučili novih pesmic in glasbenih iger. Naj bo- nepozabno!

Tako se nam dogaja da je vsak dan nekaj posebnega.
In prav je tako.

Besedilo, fotografije: Joža Žuna