01 7231 227 (spodnji vrtec) | 01 7232 900 (zgornji vrtec)

Uvajalno obdobje, mesec novih začetkov in izkušenj, je za nami. Seveda je na začetku težko, a po začetnem jutranjem joku se kmalu vse umiri in v igralnici se že slišijo živahni glasovi otrok.
Zdaj že veselo in pogumno zakorakamo v »medvedji brlog«, kjer nam je res lepo. Veliko se igramo, pojemo pesmice, rajamo in si delimo »medvedje« objeme; ti so še kako prijetni in topli prav za vse. Topli pa so tudi sončni žarki, ki so nam september res polepšali. Čas smo preživljali zunaj, na vrtčevskem igrišču, odpravili pa smo se tudi na prvi sprehod z »bibo« okoli vrtca ter do gasilnega doma. V tem mesecu nas je pozdravila tudi botra Jesen, ki že veselo barva pisane listke.
Lepo vas pozdravljamo »Medvedki« s Tanjo, Anjo in Vesno.

Prispevek napisala: Tanja Cerar

     

Dostopnost