01 7231 227 (spodnji vrtec) | 01 7232 900 (zgornji vrtec)

Gumbki so taki in drugačni.
Tako so nekateri veselo, drugi boječe, obotavljajoče, zakorakali izzivom novega šolskega leta naproti.
Lia, Nik in Simon celo prvič v vrtec, ne samo v igralnico.
Skupaj smo preuredili gumbkovo igralnico, spoznavali sredstva in igrače.
Ob tem je bilo potrebno tudi nekaj dogovarjanja za oblikovanje pravil v vrtcu, skupini.
Praznovali smo prihod jeseni.
Z ostalimi skupinami vrtca smo se družili ob izdelavi botre Jeseni, na množičnem teku in jesenskih športnih igrah.
Spoznavali smo nove zgodbe, pravljice. Še posebno se nas je dotaknila pravljica Mala miška z velikim srcem. Ogledali smo si kamišibaj predstavo Prepir, prepevali, plesali, se igrali stare in spoznavali nove gibalne, socialne in družabne igre.
Najboljše igralnice pa so na prostem, v naravi. Zato smo si v bližnjem gozdu našli in uredili svojo igralnico, kamor bomo redno zahajali, saj je razgibana, spodbudna, poživljajoča in vedno polna izzivov. In zato, ker se najboljši dnevi končajo z umazanimi rokami, blatnimi čevlji in srečnim srcem.

Besedilo, fotografije: Joža Žuna

    

Dostopnost