01 7231 227 (spodnji vrtec) | 01 7232 900 (zgornji vrtec)

Pomladne delavnice so potekale v času od 13. do 23.3.2023 v vseh skupinah prvega in drugega starostnega obdobja.  

Otroci so skupaj s starši likovno ustvarjali na temo pomladi.  Vzgojiteljice smo pripravile več ustvarjalnih kotičkov. Skupaj smo izdelali pomladno dekoracijo za okna s katero smo vrtcu pričarali pomladno vzdušje. Otroci in starši so z veseljem sodelovali pri izdelovanju različnih ustvarjalnih izdelkov in so tako lahko, poleg prijetnih spominov na skupno druženje, odnesli domov tudi lep pomladni okrasek.

V garderobah in na oglasnih deskah si lahko ogledate pomladno razstavo, ki nas s pisanimi barvami in raznolikimi podobami prav ponese v pomlad.

Nekatere skupine so staršem pripravile nastop z igrico in pesmicami, v drugih so na delavnici otroci skupaj s starši zaplesali, prav v vseh skupinah pa je bilo prijetno, zabavno in ustvarjalno pomladno razpoloženje.

Zapisala: Metoda Vesel

Dostopnost