01 7231 227 (spodnji vrtec) | 01 7232 900 (zgornji vrtec)

Vsak izmed nas ima rad, kakšno izmed živali. Tudi mi jih imamo zelo radi. Radi prisluhnemo pravljicam o živalih, jih opazujemo v različnih okoljih itd. Dobro že poznamo domače živali, nekatere živali iz živalskega vrta, sedaj pa je bil čas, da spoznamo tudi nekatere živali, ki živijo v ¨džungli¨. Skupaj z vzgojiteljicama in našimi starši, smo našo igralnico in teraso spremenili v ¨pravo džunglo˝, kjer so imele svoj prostor različne živali. Z našim ¨džipom˝ smo se večkrat odpeljali v svet ¨džungle¨, kjer smo spoznali nekatere živali, njihove značilnosti, jih nahranili, jim prisluhnili, posnemali njihove zvoke in ponazarjali njihovo gibanje. V ¨džungli se nam je pridružila tudi Pika Nogavička. Saj poznate Piko Nogavičko, kajne? To je deklica, ki živi v vili Čira čara s konjem in opico, je zelo zabavna in polna norih idej. Ena izmed nenavadnih stvari pa je bil njen prihod v naš vrtec. Prav ste prebrali. Pika Nogavička je prišla v naš kraj. Čakala nas je pri Lovski koči Moravče, kjer nas je skupaj s prijatelji iz skupine Polžki čakala nepozabna zabava. Skozi igro, ples, čaranje in drugimi aktivnostmi smo doživeli polno zabavnih in nepozabnih dogodivščin. Upamo, da nas Pika Nogavička še kdaj obišče, saj smo se v njeni družbi zelo dobro počutili.
Skozi cel mesec smo tako na različne načine odkrivali skrivnosti ¨džungelskega sveta¨ in se vedno znova razveselili novega raziskovanja ¨po džungli.¨

Pošiljamo lepe pozdrave iz ¨džungle¨, otroci iz skupine Murenčki z Mojco in Bojano.

     

Dostopnost