01 7231 227 (spodnji vrtec) | 01 7232 900 (zgornji vrtec)

MI SE Z VLAKOM PELJEMO, DOBRO VOLJO MELJEMO …

Rdeča nit meseca maja so bila vozila, ki so jih otroci skozi igro in posamezne dejavnosti spoznavali na prijeten in zabaven način. Vreme nam je bilo naklonjeno, zato smo ga s pridom izkoristili za bivanje na prostem. Na sprehodih smo opazovali tudi promet, poimenovali vozila, spoznavali pomen prometnih znakov, ter se navajali na varno udeležbo v prometnem okolju. Veliko smo brali, prepevali nove pesmi, praznovali rojstni dan, si ogledali predstavo v izvedbi dijakov Srednje vzgojiteljske šole, obiskala pa nas je tudi ga. Nataša, iz ZD Domžale, ter nas seznanila o pomenu skrbi za ustno higieno. Mesec nam je prav hitro minil, zato se že se veselimo meseca junija in novih dogodivščin, ki nas čakajo.

Prispevek napisala: Suzana Trivič
Fotografije: Suzana Trivič

     

Dostopnost