MIske MUCE MURENČKI POLŽKI MEDVEDKI GUMBKI SONČKI metuljivrtec moravce logoČEBELICE ŽABICE JEŽKI RAČKE pikapolone mravljice

• top7
  • decembertop2015
  • Dobrodošli na spletni strani Vrtca Moravče!

Šola za starše

predavatelj: Marko Juhant

TRIKRATNA VZGOJA – vrtec,

(1.3.2016 ob 17. uri, telovadnica spodnjega vrtca)

• Česa vse so že sposobni otroci v predšolski dobi? Kje jih lahko vključimo v delo in na kaj moramo biti pozorni?
  • Katere lastnosti otrok se nam izmuznejo in katere napake se nam v razmišljanju hitro prikradejo, ko opazujemo otroka?
  • Ali otroci želijo delati, so za to motivirani, ali jih je šele treba? Uporaba spretnosti preusmerjanja pozornosti.

• predavateljica: Marija Gotar, izvajalec EFT 2. st.
  • EFT metoda, uporaba pri otrocih in učencih – šola in vrtec

(15.3.2016 ob 17. uri, uč. št. 40)

• Na delavnici se boste naučili, kako se znebiti bolečine , strahov, prepričanj, tesnobe, skrbi in še vseh ostalih neprijetnih čustev in občutkov, ki nas ovirajo pri vsakodnevnih opravilih v službi, doma, v odnosu do otrok, do učiteljev  ali kogarkoli. Tapkajo zdravniki, policaji, učitelji, vzgojitelji, direktorji, mamice, očetje in  otroci….Te tehnike se nauči lahko prav vsak. Če je to vaša želja, vas vabim , da se mi pridružite.
    • Po končani delavnici boste usposobljeni, da metodo takoj preizkusite na sebi ali otroku.
    • S seboj imejte pisalo in  vodo.
    • Veselim se srečanja z vami!

NatisniE-naslov

eko sola

zdrava sola

Tel: 01 7231 227 (spodnji vrtec)