MIske MUCE MURENČKI POLŽKI MEDVEDKI GUMBKI SONČKI metuljivrtec moravce logoČEBELICE ŽABICE JEŽKI RAČKE pikapolone mravljice

• decembertop2015
  • top7
  • Dobrodošli na spletni strani Vrtca Moravče!

Turizem in vrtec 2014-2015

TURIZEM IN VRTEC

Turistična zveza Slovenije nas je tudi letos povabila k sodelovanju v vseslovenskem gibanju TURIZEM IN VRTEC na temo Z IGRO DO PRVIH TURISTIČNIH KORAKOV. Letošnja rdeča nit projekta je ZGODBE TURIZMA. Naš vrtec bo v projektu sodeloval pod naslovom: »ZAČNE SE Z NEKOČ, GODI SE NEKJE IN BOLJ KOT POSLUŠAŠ, VEČ TI POVE...«. Tekom leta bomo iskali žive obstoječe zgodbe, ki predstavljajo posebnost našega kraja, kot so npr. miti, ljudske pripovedke, naravne danosti, zgodovinske osebnosti in podobno. Bistvo projekta je, da otroci dejavno sodelujejo in raziskujejo, naše vodilo za dejavnosti pa bo vprašanje: »Kaj bo otrok ob tem novega doživel, spoznal, naredil, pridobil?« Več o izvedbi in dejavnostih pa sledi tekom leta, zato še naprej redno spremljajte našo spletno stran.

Koordinatorica projekta Turizem in vrtec: Karmen Mihelčič

OGLED SLOVENSKE NARODNE NOŠE

NatisniE-naslov

eko sola