MIske MUCE MURENČKI POLŽKI MEDVEDKI GUMBKI SONČKI metuljivrtec moravce logoČEBELICE ŽABICE JEŽKI RAČKE pikapolone mravljice

• top7
  • decembertop2015
  • Dobrodošli na spletni strani Vrtca Moravče!

Javni vpis otrok v vrtec

Spoštovani obiskovalci spletne strani, z današnjim dnem vas na tem mestu  seznanjamo z objavo skupnega javnega vpisa otrok - novincev v javni zavod Osnovne šole Jurija Vege, VVE Vojke Napokoj.

Vpis v vrtec bo potekal od 15.03.2018 do 31.03.2018 na predpisanem obrazcu, ki ga dobite tukaj . Vljudno vas naprošamo, da vloge za sprejem v vrtec s 1.9.2018 pošiljate oziroma prinašate v času javnega razpisa in ne prej.

Vabimo vaše otroke k vpisu v naš vrtec!

Natisni E-naslov

eko sola

zdrava sola

Tel: 01 7231 227 (spodnji vrtec)