01 7231 227 (spodnji vrtec) | 01 7232 900 (zgornji vrtec) vrtec.moravce-osjvmo@guest.arnes.si

»SNEEEEEEEEG! » se je slišalo po celem vrtcu na ponedeljkovo jutro, ko je končno zapadlo nekaj snega. Odpravili smo se ven in uživali v zimskih radostih. Igrali smo se na snegu, se kepali, valjali po hribu navzdol in se imeli lepo. V naslednjem tednu pa smo samo še opazovali snežaka skozi okno, kako se topi. Naučili smo se nekaj novih pesmic in ustvarjali zimske izdelke. Pogovarjali in brali smo o pingvinih. Veliko časa smo preživeli zunaj: šli smo na sprehode, razbijali led, se igrali na igrišču. Obiskali smo knjižnico in si ogledali predstavo učencev naše osnovne šole z naslovom Neke hladne noči. Zimsko in mirno smo pričeli novo koledarsko leto. Vse dobro želimo prav vsem,
skupina Ježki
Prispevek napisala: Petra Štefan