01 7231 227 (spodnji vrtec) | 01 7232 900 (zgornji vrtec) vrtec.moravce-osjvmo@guest.arnes.si

KAJ VSE ZNAMO (Janez Bitenc)

Poglejte nas,
poglejte nas,
kako korakamo
in tečemo
in skačemo
in žogo brcamo.

Poglejte nas,
poglejte nas,
kako korakamo,
se žogamo
in plavamo
in skačemo
v vodo.

Najbolj zanimive dejavnosti v mesecu novembru so bile obisk gozda, kjer smo raziskovali in se igrali z listjem ter nabrali najlepše v košaro za v vrtec, kjer smo ustvarjali z njimi. Prvič smo obiskali knjižnico Daneta Zajca Moravče, kjer smo skupaj s knjižničarko najprej spomnili otroke na bonton v knjižnici, prebrali knjigo, na koncu pa si še sami ogledali različne kartonke in se poigrali z igračami, ki jih imajo v knjižnici. Še posebej se nam je vtisnil v spomin slovenski tradicionalni zajtrk, o katerem smo se veliko pogovarjali, ustvarjali na to tematiko, seveda pa je bilo najbolje, ko smo okusili dobrote, ki so nam jih pripravile kuharice.
Za nami je lep mesec, sedaj pa se že veselimo veselega in prazničnega decembra, ki prihaja.
Lepo vas pozdravljamo,
Ježki s Petro in Martino

Prispevek zapisala: Petra Štefan

     

Dostopnost