01 7231 227 (spodnji vrtec) | 01 7232 900 (zgornji vrtec) vrtec.moravce-osjvmo@guest.arnes.si

SPET S PRIJATELJI V VRTCU

Za nami je čas počitnic, čas, ko smo se odpravili s svojimi najbližjimi na izlet, morje itd., in skupaj smo preživeli veliko nepozabnih trenutkov. Čas nam je hitro minil in sedaj se že veselimo vsakodnevnih prihodov v vrtec. V letošnjem letu smo postali tako veliki, da smo se preselili v ˝novo˝ igralnico Žabice. Tam nas vsak dan čakajo prijatelji, s katerimi prepevamo pesmi, plešemo, se igramo, skratka nikoli nam ni dolgčas. V mesecu septembru so se nam pridružili novi prijatelji, ki so prvič zakorakali v vrtec. Naj vam zaupamo, da so zelo pogumni in že z nasmehom na obrazu vstopijo v igralnico. Med nami so že nastale prijateljske vezi, katere bomo zagotovo skozi leto še okrepili.

Mesec september je pisan in obarvan s prelepimi jesenskimi barvami. Tudi med nas je prišla BOTRA JESEN in nam zaupala nekaj njenih značilnosti. Njenega obiska smo se tako razveselili, da smo morali še sami izdelati BOTRO JESEN. Ena nam krasi vrtčevsko igrišče, druga pa je odšla z nami domov in nam dela družbo doma. Jesen je tisti letni čas, ki nam ponuja veliko možnosti za različne aktivnosti, zato bodo prihajajoči dnevi zagotovo še naprej jesenko obarvani.

Lep jesenski pozdrav otroci iz skupine Žabice z Mojco in Bojano.

 

     

Dostopnost