01 7231 227 (spodnji vrtec) | 01 7232 900 (zgornji vrtec) vrtec.moravce-osjvmo@guest.arnes.si

“Miške male smo se zbrale,

kolo, kolo zaplesale,

jujuhuhu.”

Miške male smo se zbrale, vendar še nismo zaplesale. V mesecu septembru smo se najrej dobro spoznale in se na vzgojiteljici navezale.
Uvajalno obdobje je tako za nami, zdaj pa že veselo (nekateri) pomahamo staršem v pozdrav in vstopimo v sobo.
Spoznali smo nove bibarije (Medved stopa, Dežek pada, Leze, leze polžek počasi, Muha primaruha,…), prisluhnili znanim pesmicam ob spremljavi na kitaro in tudi sami, z doma narejenimi ropotuljami  pripomogli pri pripevanju. Veliko smo se igrali na terasi z mehurčki in vozili s poganjalčki, z visečo jadrnico smo obujali spomine na poletne dni, gugalnica pa nas je včasih zazibala tudi v sanje. Spoznali smo pisane jesenske buče in prisluhnili prireditvi starejših otrok ob 1. jesenskem dnevu, na igrišču vrtca. Praznovali smo tudi 1. rojstni dan naše prijateljice.
Zdaj nam igralnico prenavljajo in za nami so selitev, ter spoznavanje novih prostorov vrtca. Vse to smo kar pogumno prestali in res se že zelo veselimo nove, prenovljene igralnice Miške.

            Se oglasimo spet oktobra, do takrat pa en lep jesenski pozdrav iz skupine Mišk,

                 Nina in Meta

 

Prispevek in fotografije:
Nina Puc

 

    

Dostopnost