01 7231 227 (spodnji vrtec) | 01 7232 900 (zgornji vrtec) vrtec.moravce-osjvmo@guest.arnes.si

V septembru smo spoznavali novo igralnico, se igrali socialne igre, prepevali pesmice, prebirali pravljice in ustvarjali na temo medvedki. Veliko časa smo preživeli tudi zunaj, na sprehodih in na igrišču. Udeležili smo se množičnega teka otrok, ob teku smo se družili in navijali za prijatelje drugih skupin.
Prvi jesenski dan smo praznovali v gozdu. Za Botro Jesen smo izdelali torto iz gozdnih plodov in ji zapeli pesmico, nato pa je vsak otrok ob raziskovanju ustvaril svojo jesensko sliko. S slikami bomo okrasili okna v naši igralnici in si pričarali jesensko vzdušje.

Lep jesenski pozdrav,
otroci skupine »Medvedki« s Patricijo in Andrejo

Zapisala: Patricija Oblak
Avtor fotografij: Andreja Jančigaj

 

    

 

 

Dostopnost