01 7231 227 (spodnji vrtec) | 01 7232 900 (zgornji vrtec) vrtec.moravce-osjvmo@guest.arnes.si

V mesecu aprilu smo v sončkih veliko ustvarjali. Naredili smo pomladno dekoracijo za na okna, kjer so zrastli zvončki in žafrani. Podobne rožice so zrasle tudi na naših izdelkih, kjer travnik krasijo poleg zvončkov in žafranov tudi trobentice. V sredini meseca smo pobarvali pirhe, naredili zajčke iz nogavic, vse skupaj pa postavili v veliko kaširano jajce in volne. Izdelali smo tudi zajčka, ki v rokah drži jajce. Poleg ustvarjanja smo praznovali še dva rojstna dneva, se veliko sprehajali in igrali v naravi. Čas v telovadnici smo izkoristili maksimalno, se spoznavali z različnimi rekviziti ter se gibali ob spremljavi glasbe. Na Ribnike smo odšli po žabji mrest, ki smo ga prinesli v igralnico v akvarij, kjer sedaj opazujejo razvoj žabic. Konec meseca so bile še počitnice in mesec je bil okoli kot bi mignil. Mi pa že veselo vihramo v mesec maj.