01 7231 227 (spodnji vrtec) | 01 7232 900 (zgornji vrtec) vrtec.moravce-osjvmo@guest.arnes.si

V mesecu marcu smo nadaljevali s projektom Pasavček, kjer smo spoznali še nekatere prometne znake ter izdelali ogromen avtov, s katerim smo se velikokrat odpeljali na potep. Pri izdelavi avta smo vključili še Eko projekt, tako da je avto sestavljen zgolj iz recikliranega/odpadnega material, ki smo ga ponovno uporabili. Prvi pomladni dan nam je prinesel nalogo, da iz igralnice odženemo zimo in vanjo pripeljemo pomlad. Tako smo igralnico in garderobo okrasili z pomladnimi cvetlicami (zvonček, trobentica, žafran) ter se naučili že tri pomladne pesmice. Vreme nas je kar klicalo v naravo, tako da smo veliko časa preživeli tudi na travnikih in v gozdovih, kjer smo pridelali tudi veliko »športnih značk«. Konec meseca smo razveselili naše mamice in veselo zaključili mesec marec.