01 7231 227 (spodnji vrtec) | 01 7232 900 (zgornji vrtec) vrtec.moravce-osjvmo@guest.arnes.si

Mesec februar je kratek mesec, v Žogicah pa je še krajši. Ob urah filozofije, integrirane angleščine, obiskih knjižnice in naših sprehodih v naravo, nam čas zares prehitro mineva. Ob koncu meseca pa smo se z veseljem in vso vnemo pripravljali na najbolj norčavi dan  letu. Otroci so si izrezovali maske, jih barvali in okraševali. Na pustni torek, pa se je naša igralnica spremenila v cirkuški šotor, v katerega smo sprejemali samo pustne maske. Pustno rajanje, povorka skozi Moravče, obisk g. ravnatelja in Občine, sladkanje s krofi in pustnimi dobrotami in dan se je končal zares prijetno. Vkorakali smo v mesec marec, mesec, ko se prične prebujati življenje v naravi. Nas pa že čakajo nova raziskovanja in dogodivščine. Najbolj pa se veselimo izleta z avtobusom v Celje, v muzej igrač.

Z lepimi pozdravi,

Nina, Meta in otroci iz skupine Žogic.

Prispevek napisala:

Nina Puc