01 7231 227 (spodnji vrtec) | 01 7232 900 (zgornji vrtec) vrtec.moravce-osjvmo@guest.arnes.si

V oktobru smo otrokom pripravili še posebej zanimive dejavnosti ob tednu otroka. Spoznavali smo inštrumente ob pomoči pravljice Glasbena hišica in si ogledali in se preizkusili v igranju z ropotuljami in bobnom. Posebno presenečenje pa nam je pripravila sodelavka Tina, ki zna iz saksofona tankočutno izvabiti ušesom prijetne skladbe, s katerimi so otroci krepili glasbeni spomin, oblikovali glasbeni okus in razvijali pozitiven odnos do umetnosti. Na koncu so se preizkusili še v glasbenih ugankah.
Na igrišču smo imeli poligon, ter nadobudnim športnikom podelili medalje.
Obiskala nas je tudi učiteljica glasbe Mojca Malovrh in nam doživeto odigrala glasbeno igrico Kdo vse je videl mačka.
Ob knjigah Ježek Snežek smo spoznavali naravne nesreče ter obiskali gasilce ter tako dobili prvi uvid v njihovo odgovorno delo.
Z lahkoto smo osvojili Hribce, kjer smo opazovali naravo, ki je s svojimi prečudovitim barvami napovedala, da je poletja nepreklicno konec in da se pripravlja na zimski počitek.

Lepo vas pozdravljava Irena in Tina