01 7231 227 (spodnji vrtec) | 01 7232 900 (zgornji vrtec) vrtec.moravce-osjvmo@guest.arnes.si

Oktober je bil tako pester, kot so barve v jeseni.
Ne glede na vreme, vsak dan poskrbimo za gibanje na svežem zraku, na travniku, v gozdu, na sprehodu in igrišču. Tako tudi opazujemo naravo in spremembe v njej. Ob tem naberemo naravni material in z njim ustvarjamo. Otroci postajajo zelo samostojni in si tako krepijo tudi socialne odnose. Poleg zobne preventive, smo pričeli z integrirano angleščino, obiskali smo gasilski dom in si pod vodstvom gasilcev ogledali vozila in opremo. Poleg praznovanja rojstnih dni so si za dan hrane otroci sami narezali sadje, naredili sadne kupe in skupaj smo uživali ob zdravem sladkanju.
V naši skupini je veliko smeha in veselja, radi se imamo in skrbimo za dobro počutje vseh, veliko se pogovarjamo in težave sproti rešujemo.
Naj bo vsak dan poln smeha in veselja tudi doma.

Prispevek napisala:
Nina Puc