01 7231 227 (spodnji vrtec) | 01 7232 900 (zgornji vrtec) vrtec.moravce-osjvmo@guest.arnes.si

Mesec oktober je bil v naši skupini čudovit in barvit. Začeli smo ga s tednom otroka, v katerem je bilo veliko smeha in lepih trenutkov. Čudovita pravljica o razbiti buči nas je »vodila« skozi preostali del meseca. Radi smo prisluhnili raznim zgodbam, ter se skupaj vedno znova odpravljali tja, kjer so pravljice doma. Veliko smo ustvarjali, ter nekatere izdelke razstavili na ogled vsem obiskovalcem vrtca. Velik pomen smo dajali gibanju na prostem, zato smo jesensko sonce s pridom izkoriščali za uživanje v naravi. Nabirali smo jesenske plodove, se s pisanimi listi igrali in jih z zanimanjem opazovali. Seveda nismo na praznovanje posebnega dne pozabili, ter svetovni dan hrane s pripravo sadne kupe obeležili. Z ogledom gasilskega doma smo si popestrili vrtčevski vsakdan, ter mesec zaključili s tematsko delavnico Halloween. Bilo je lepo in prav je tako!

Prispevek napisala Suzana Trivič