01 7231 227 (spodnji vrtec) | 01 7232 900 (zgornji vrtec) vrtec.moravce-osjvmo@guest.arnes.si

Prvega septembra je 11 »medvedkov« prvič pogumno zakorakalo skozi vrata našega vrtca. Kaj smo počeli v tem mesecu? Predvsem smo se veliko igrali, spoznavali nove prijatelje, igralnico in okolico vrtca. Veliko smo plesali, peli in rajali. Vsak dan smo šli na vrtčevsko igrišče ali na sprehod, kjer smo uživali v toplih sončnih žarkih. Niti dež nas ni pregnal; nadeli smo si škornje in dežne plašče ter pogumno zakorakali v vsako lužo, ki smo jo srečali na poti. Spoznali smo tudi vrtčevsko telovadnico: ko bi vi videli, koliko žog je v njej! In tobogan! In koliko obročev, pa blazin in ovir za plezanje in še in še. Tja se gotovo še vrnemo, saj nam je zelo všeč. Prvič smo tudi prijeli za čopiče in z njimi slikali in prvič smo igrali na instrumente. Res je da smo bili sprva malce sramežljivi, a poglejte nas sedaj: ničesar se ne bojimo, vsakega dne v vrtcu se veselimo, včasih že kakšno lumparijo naredimo – pa nič zato, taki pač smo.
Lepo vas pozdravljamo iz našega medvedjega brloga otroci s Klavdijo in Anjo.

Prispevek napisala: Klavdija Gorišek