01 7231 227 (spodnji vrtec) | 01 7232 900 (zgornji vrtec) vrtec.moravce-osjvmo@guest.arnes.si

VSAK ZAČETEK JE VEDNO NEKAJ POSEBNEGA!

Življenje se je po poletnih dogodivščinah vrnilo v ustaljene tire. »Murenčki« smo se razigrani in dobre volje zbrali, da bi skupaj novo zgodbo »napisali«! Najtežji uvajalni dnevi so za nami, saj že prav korajžno prihajamo v vrtec. Veliko novega smo že odkrili in se tudi kaj naučili. Spoznavali smo nove prijatelje, »našo« sobo in stvari v njej. Raziskovali smo okolico vrtca, ter se ob gibanju in prosti igri vedno znova razvedrili in sprostili. Prepevali smo pesmice, ter prebirali otroške slikanice. Seveda nismo na likovno ustvarjanje pozabili, ter tudi našo igralnico lepo okrasili in uredili. Veliko smo se igrali, »crkljali« in smejali, pa tudi kdaj zajokali. Dnevi nam hitijo, drug za drugim se vrstijo, mi pa se že veselimo novih, lepih, skupnih trenutkov. Naj jih bo veliko!

»Murenčki« s Suzano in Barbaro vam želimo veliko jesenskih radosti!

Prispevek napisala: Suzana Trivič