Mesec februar smo pričeli s praznovanjem rojstnega dne deklice. Prepevali smo pesmice, rajali ter se sladkali. Ta mesec zaznamuje tudi praznik Valentinovo, dan zaljubljenih. Otroške risbe smo popestrili z izdelovanjem okvirjev, ki so jih krasili srčki. Veliko smo se gibali na prostem in v telovadnici vrtca, kjer smo se igrali gibalno-socialne igre. Z barvanjem in lepljenjem klovnov smo se pripravljali na pust. Na pustni torek pa v vrtec niso prišli otroci, ampak maškare. Imeli smo čisto svojo pustno povorko po Moravčah. Povorka je bila obarvana s smehom, vriskanjem in prepevanjem pesmic. Med drugim smo se pokazali tudi knjižničarki, ki nam je z veseljem prebrala pravljico na to temo. Pustovanje smo nadaljevali v telovadnici, kjer smo rajali in se sladkali s krofi.

En razigran pustni pozdrav vam pošiljamo,
Slončki z Anjo in Patricijo

Zapisala: Anja Avbelj