01 7231 227 (spodnji vrtec) | 01 7232 900 (zgornji vrtec) vrtec.moravce-osjvmo@guest.arnes.si

Zlato obarvani jesenski mesec oktober smo pričeli s Tednom otroka, ki nam je vsak dan omogočil zanimive dejavnosti: predstavitev pravljic v kamišibaj obliki, sprehod v gozd in opazovanje sprememb v njem, obiskalo nas je čisto pravo gledališče, skupine smo zamenjale igralnice in čisto na koncu, v petek, tekli okoli vrtca ter si pri tem prislužili čisto pravo medaljo.
Skupaj s skupino Pikapolon smo odšli na izlet v Ljubljano, kjer smo videli veliko novega in doživeli mnogo zanimivega, predvsem pa spoznavali sebe in svoje prijatelje.
Čisto za konec pa nas je obiskal se Grini, ki se ga vedno razveselimo. Le kako toliko ve o našem planetu? Skrbi ga naše neodgovorno ravnanje z odpadki, zato nam je vedno pripravljen priskočiti na pomoč pri razporejanju odpadkov.
Prispevek napisala: Irena Malovrh