Otroci in vzgojiteljici iz skupine »Mravljice« smo uspešno zakorakali v novo šolsko leto.
Seznanili smo se z novimi prostori v šoli, novo igralnico in se spoprijateljili z novimi prijatelji. Skupaj smo se lepo navadili na bivanje v prostorih šole.
Jesen je hitro potrkala na vrata, zato smo veliko hodili na krajše in daljše sprehode, kjer smo opazovali spreminjajočo se naravo v vseh njenih lepotah. Da smo še bolje občutili prihod jeseni, smo odšli v gozd, kjer smo videli, koliko različnih odtenkov jesenskih barv premore narava.
Prihod jeseni smo proslavili tudi z jesenskimi gibalnimi igrami na igrišču, kjer smo uporabili jesenske plodove.
Brali smo jesenske pravljice in ustvarjali na to tematiko, ter z našimi umetninami okrasili igralnico in prostore pred igralnico.
Pridno smo začeli s projektom Pravljični palček in tako bomo tudi nadaljevali.
Jesen nam je pokazala ogromno možnosti za veselje in odlične dejavnosti, s katerimi bomo nadaljevali tudi v oktobru!

Lep jesenski pozdrav!

Prispevek napisala: Urša Zajc